Hazneli Su Kabı Kullananlar

Renklipati

Merhaba petlebi ailesi
Bildiğiniz gibi plastik ürünler akneye yol açıyor,hazneli su kabı almak istiyorum fakat tereddüt ediyorum plastik içme yeri..bunun porselen yada cam olanı varmı çünkü bulamadım..

4 CEVAP

Renklipati

Kimse kullanmıyor sanırım

theyusra

zamanında ben de çok aradım cam ya da seramik olan bir su kabı çünkü annem bazen unutuyor değiştirmeyi ama bulamadım, hep plastik var :(

Renklipati

Bizimde çok su içiyor geceleri özellikle sabah uyanıyorum tabak boş. Plastik te tereddüt ediyorum akne yüzden,yinede araştırma yapalım belki buluruz cam yada porselen

Kuzucansu44

Bir ara kullanıyordum ben sonra sadece uzun süreli yalnız kaldığında kullanmaya başladım şuan öyle duruyor. Benimki plastikti bir sorun yaşamadım, internette seramik olanlarını gördüm diye hatırlıyorum ama emin değilim