Kediler Hangi Ayda Kisirlastirilir?

MiaDamlaa

Anket

9 aylık ken
(2 oy)
1 yaşındayken
(13 oy)
7 aylık ken
(2 oy)
Toplam (17 oy)

Bazıları erken bazıları geç yapıyor anlamadım sizce en iyi ne zaman ?

8 CEVAP

ilknrdaisy

Ben erkek kedimi tam 1 yaş 10 günlükken kisiirlastirdim

MiaDamlaa

Saol :)

Tilki37

Kesinlikle 1 yaşından önce yapılmamalı çok kötü bir tecrübeyle yaşıyorum :(

MiaDamlaa

1 yaş 15 günlük ken yaptırym olur mu

martha

kaç aylık kısırlaştırdınız

1yasi gecsin.erken yaptirmayin.aslinda kisirlastirmayi dogru bulmuyorum ama ilerki donemler hem kediniz hemde sizin icin sikintili olur.ve yavrular olunca kime sahiplendireceksiniz bunlar kolay isler degil.kisirlastirmadan sonra komplikasyonda olabilir.bazi kediler kaldiramayabiliyor testlerini yaptirip kisirlastirin ama 1 bucuk 2 yasinda da kisirlastirilabilir bence ama tabi sizin karariniz.

Fyavuzzz

kısırlastırma işlemlerinin bana göre dişi ise en az 1 kere anne olması gerek diye düşünüyorum

9 aylık en ideali bende sokak kedilerini kısırlaştırıyorum yani kurtuluşta hep 9 aylık olmalarını bekliyorum