Yardımcı Olabilirmisiniz Lütfen

Eminenilay

Arkadaşlar yeni kedi sahiplendim henuz daha 7-8 aylık yaklaşık iki gündür hiçbirsey yemiyor aslında istiyor ama midesi kabul etmiyor sanırım yediginide kusuyor sadece su içiyor bunun sebebi ne olabilir fazla kilo kaybı yaşadı çalıştığım ve köyde yaşadığım için veterinere ancak c.tesi goturucem

6 CEVAP

Palyaco

Veterinere goturun mamasını beğenmemiş olabilir onuda değiştirip deneyin exclusion uygun bütçeli isterseniz prochoice

Eminenilay

Mama ile alakalı olduğunu düşünmüyorum birden iştahı kesti üsutmus olabilir mi bilmiyorum su içiyor herşey yiyordu şimdi yemiyor anlayamadım bişey yediğindede kusuyor cumartesi götüreceğim

Rabiacingz

Soğuk yerde kaldı mı ? Midesini üşütmüş olabilir. Malt kullaniyor musunuz ? Midesinde yaladigi tuyler birikmis olabilir. Bir cok sebebi var. Radyografi cekilip bi tahlil yapilsa iyi olur gecmis olsun.

Eminenilay

Midesini üsutmus olabilir. Veterinere götüreceğim.

Efekilic

Mamasına biraz (ılık olması çok önemli) su ekleyin ve öyle verin bu şekilde yiyeceğini düşünüyorum çoğu kişi bu şekilde yapıyor

aslihan_e

İlk başta iç parazit tedavisi olup olmadığı sorulur, iştahsızlık ve kusma durumlarında. Onda sorun yoksa enfeksiyon ya da bağırsak tıkanması düşünülebilir. Kedinizden uzak tutmanızı tavsiye ederim enfeksiyon riskine karşı.