Kedimin Burnu Arada Beyaz Oluyor

kedimin burnu arada beyazliyor dis etleri çok açık pembe rengi normal mi bunlar 1,5 yasinda

6 CEVAP

turkiyenin en kuzeyinde yaşıyorum...onumuzdeki hafta tüm kedilerimin iç dislarini tekrarlatacagim

aslihan_e

Merhaba, kansızlık yaşadığını gösteriyor, düzenli iç-dış parazit tedavisi oluyor mu? İç ve dış parazitler kan emerek kansızlığa neden olurlar. Bağışıklık güçlendirici vitamin mineral takviyesi, demir ilacı alsa iyi olur, eğer ki parazit sorunu yoksa. Karma aşıları tam mı? Viral enfeksiyon kedilerde kansızlık oluşturur.

Dedikleriniz anemi belirtisidir

veterinere dijitalden gösterdim normal dedi hareketsizken beyaz oluyor sanırım,oyun oynadık kızardı bal yanak

cok sukur maasallah ki güzel oyun oynuyor yemek yiyip su iciyor 🧿🧿🧿🧿🧿Allahim her yuzunde tüm canlıların sağlığını bozmasin şifa bekleyene de yardım etsin diyorum..

theyusra

havalardan oluyor olabilir eğer güneyde yaşamıyorsanız, hele hareketsiz bir kediyse gayet normal. anemi ya da kansızlık olsa tek belirtisi bunlar olmaz çünkü ciddi hastalıklardan bahsediyoruz ama parazit konusuna katılıyorum, bence önlem olarak yaptırın zaten yaz geliyor :)