Trixie Kedi Matatabi Özü Kullanan Var Mı?

D-O

Kedim kedi otundan etkilenmiyor ama matatabi çubuklarını seviyor tepki veriyor. Trixie markasinin matatabi tozunu almayi dusunuyorum. Kullananlarin deneyimini merak ediyorum :)

6 CEVAP

Gimlihanim

Ben çok gördüm ama denk getirip alamadım hiç. Genel olarak memnun kalındığı için almak istiyordum.

nefeskedi

Ben kullanıyorum. Çok küçük gibi geliyor ama 1 sene kullanılabilir bile. Bazen keyif olsun diye bazen de oyuncakları ilgisi çeksin diye döküyorum çok az miktarda. Ekim'de 70 TL gibi bir fiyata almıştım.

Gimlihanim

@nefeskedi Nereden almıştınız acaba? Ben bulamadım da şu ara.

D-O

Cevaplarınız icin tesekkurler :)
O halde alip deneyeyim.
Ben tren d yol sitesinde gordum ama guvenemedim tam.
Kolay m a m a diye bir sitede gordum. Acaba guvenilir midir?

Gimlihanim

Ko la y ma ma da varsa güvenebilirsiniz. Güvenilir bi site. Ben de sürekli alışveriş yapıyorum.

nefeskedi

Hepsi.burada'dan almıştım :)