Kisirlastirma Ameliyati Sonrasi

cokomelli

Arkadaslar kedim ameliyat olali iki haftayi gecti veteriner yarasinin kapandığını soylemisti ancak bugun fark ettik ki yarasindan ip sarkiyor ve dikisleri dusmustu ama ip icinden geliyo ve kendisi henuz sökmedi veya söker mi bilmiyorum cok sasirdik ne yapmamiz gerekiyor kendi kendine düşer mi acaba cevaplar misiniz

1 CEVAP

NorthNight

Bir şey yapmanıza gerek yok o ip düşen dikişlerin iç kısmına ait, dışta olanlara göre daha uzun sürede atıyor onu. Kısa bi sürede kendiliğinden oda düşer.