Diş Tartarı Geçer Mi?

Pisiuuu

Kedimin arka dişlerinde tartar başlangıcı varmış sararmış dişleri bunu engellemek için ne iyi gelir düzelir mi düzenli fırçalasam o sarılıklar gider mi?

3 CEVAP

Siyamask

Fırçalama yanında ekstra olarak matatabi çubukları verebilirsiniz

Pisiuuu

Bunları yaparsam tartarlar gider mi peki yoksa illa operasyon geçirip mi temizletilmesi gerek?

Gimlihanim

Düzenli fırçalarsanız faydası olur diye düşünüyorum. Tartar başlangıcıymış zaten daha. Operasyon ile temizletirseniz de zaten düzenli bakımını yapmalısınız ki tekrar etmesin. Bence fırçalamaya alıştırın.