Kedim Parkeye Dışkısını Yaptı?

Poyraz98

Eve yeni gelen kedim kedi kumu temiz oldugu halde kedı kabının hemen yanına parkeye yaptı sebebi ne olabilir?

5 CEVAP

Yeni gelen diyorsunuz daha alisamamis cok normal siz yerini gostereceksiniz.
Tuvaleti kapali mi?
Kac aylik?

Yampirik

kumu çok göz önünde durmasın, tenha bi yere koyun ki rahat etsin. Dışkısı ishal miydi acaba? Belki ishalse tutamamış olabilir.

Heiter

Tuvaletle ilgili bir problem olmasa yapmaz parkeye. Kumu temiz demişsiniz ama tedbiren yenileyin bence. Bir defasında sözde topaklanan kum almıştık, idrar tuvaletin dibine sızmış. Bizim oğlan da tuvaletin yanına idrarını yapmıştı. Demem o ki hijyen anlamında bir sıkıntı olmadan (en azından kedi öyle olduğunu düşünmeden) tuvalet dışına yapmaz eğitimli bir kedi.
Sizinki yeni mi alıyor tuvalet eğitimini? Eğer öyleyse durum değişir çünkü.

Poyraz98

6 aylık erkek parkeye ishal dışkı yapmıştı.

Poyraz98

Yeni fakat daha önce tuvaletini kabına yapar kapatırdı