Kedim Benden Korkuyor Ve Saldiriyo Ayaklarima Falan. Ustelik 9 Aydir Benle. Napmaliyim

betultolu

Kedim annesiyle birlikte bahcemizde kaliyordu. Sonra annesi birakti onu. Ama buyumustu benim aldigim kedi kati seyler yiyebilecek durumdaydi. Bana hala alisamadi kaciyo bnden ve saldiriyo yaklastigimda. Sadece mama verirken dokunmuyor. Bahcede yuva yaptim orda kaliyor. Yerinide seviyoki hep yatiyo orda evede giriyo gun icinde hep ama. Napmaliyim

3 CEVAP

Yavas yavas yaklasin hergun adim adim bir anda sevmek isteyince istememistir birde bazen huy oluyor odul mamasiyla alistirmaya calisin.

Canandisli

iyiliği karşılıksız yapıyorsanız ve ilgi verdiğiniz halde mama harici iletişime geçmiyorsa bence sevmeye zorlamayın mutludur zaten kedicik illa ki yatıp göbek açmak zorunda değil sonuçta

SelinTuksal

Bazı kediler böyle yaramaz oluyorlar napalım :))