Kedim Örtü Yalıyor

aleynaka

Selam herkese… Kedim birkaç gündür salondaki yemek masasının üstündeki örtüyü yaşıyor büyük bir aşka. Pamuklu bir masa örtüsü. Durduramıyorum. Sebebi nedir böyle bir durumla karşılaşan oldu mu

2 CEVAP

aslihan_e

Önce oraya koku bırakıyorlar sonra da kendi kokuları hoşlarına gidip deli gibi yalayıp başlarını falan sürüyorlar. Koku derken illa çiş değil bıyıklarından da koku bırakır onlar. Eğer bu değilse örtü çamaşır suyuyla yıkanmışsa onun kokusunu da sevebilir.

namevcud

Benim kız stor perde yalıyor. Bazen yeri yaladıkları oluyor. Değişik değişik işler :)