Kedim Profiterolün Tabakta Kalan Çikolata Sosunu Yaladı.

Dobbyko

Merhabalar, az önce kedim profiterolün tabakta kalan çikolata sosunu yaladı. Tabakta baya sos kalmış ama hepsini yemeden yakalayıp önünden aldım. Internetten araştırdım kabus gibi şeyler yazıyor. Bir şey olur mu? Yardımcı olabilecek var mı? Çok panik oldum.

18 CEVAP

Dobbyko

@Dkd normalde çok dikkat ederim şekerli şeyler değil yaş mama, kuru mama ve malt dışında ödül mamasını bile ayda yılda bir veririm. Inşallah bir şey olmaz aklım gitti yediğini görünce.

Dobbyko

@Ebrnk merhaba, internette çikolatanın kedileri zehirledigi hatta 14 gramın bile zehirlemek için yeterli olduğu falan yazıyor. Aslında çikolata zararlı zaten kedilere toksik etkiye sahip. Ben bunu bildiğim için belki daha doğru bilgi alabilirim diye bakmıştım internete ama okuduklarim beni panikletti iyice. 36 saate yakın bir süre geçti bir sıkıntı yaşamadık çok şükür 🙏🏻

Vlad

İnternette yazan şeyler genel olarak yalan yanlış insanı korkutan panikleten şeyler itibar etmeyin. Genel olarak böyle.