Bu Normal Bir Mama Mı?

Huysuzkaju

ND NARLI TAVUKLU MAMA ALDIM ANCAK BÖYLE OLMASI NORMAL Mİ DENEYENLER YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

15 CEVAP

dilanbulent

Daha önce hiç ND'nin yaş mamasını kullanmadım ama normal olduğunu düşünmüyorum ilk defa böyle görünen bir yaş mamaya rastladım

Dobbyko

Hayır değil. Ben 10 aydır kullanıyorum hiç böyle bir renkle karşılaşmadım. Muhtemelen sahte ya da bozulmuş

Siyamask

Narların yanyana gelmesiyle oluşan bir görüntü.. Ama zon dan bende aldım bizimkinin de narlar siyaha dönüktü. Normal olduğunu düşündüm. Yedi bir problem yaşamadık

huqi

Normal değil bence.
ND balıklı, geyikli, ördekli, domuzlu birçok çeşit denedim hiçbiri böyle değildi...

gaiakedi

Bende ki de böyle. İçinde nae vardı sanırım onlar simsiyah olmuş. ********dan mı aldınız? Kedim asla yemedi ben de zorlamadım.balıklıyı severek yedi

Renklipati

Bende ilkkez gördüm böyle, sanırım narlar yüzünden böyle baya kararmış bir şekilde..

namevcud

Aldığım narlı Nd yaş mamalar böyle çıkıyordu. Çok alışık olduğum bir görüntü. Son zamanlarda Nd almıyorum ama o zamanlarda yerken bi sıkıntı yaşamadılar.

Patiiiin

Normal değil

Patiiiin

Ya sahte

Patiiiin

Ya bozuk

Userece

Narları çürümüş ola bilir

Warriorsans

O siyahlar nar ama böyle mi görünmeli emin değilim. 1 kez narlı mamasını kullanmıştık narlar böyle siyahtı ama bu kadar çok siyah değildi sanki

bloodyluxury

Merhabalar,

Çok emin olamadım, son kullanma tarihine baktınız mı ?

Palyaco

Bozuk vermeyin kedinize yasmamada felicia fleto bol sulu yasmama tavsiyem kediler icin en sagliklilari bol sulu olmalı gimcat fleto elmali veya havuçlu veya ton balıklı domatesli bunları tavsiye ederim

gece18

Narların böyle görünmesi imkansız. Burdan bir üye daha paylaşmıştı narlı. İçinde kücük nokta gibiydi narlar göze batmıyordu. Bu daha çok bozulmuşa benziyor. Şahsen ben her ihtimale karşı vermezdim.