Erkek Kedi

Poyraz98

Erkek kedi kısırlaştırılmalı mıdır? Kızışma döneminde bir zararı olur mu kısırlaşmamış erkek kedinin. Erkek kısırlaştırma fiyatları ne kadar ve Üniversitede ücretsiz yapılıyor diye duydum aslı var mıdır?

5 CEVAP

Idrarini baska yerlere yapar isaretleme yapar kisirlastirma konusu sizin karariniz.

Muzaffer63

erkek kediler kızgınlık dönemlerinde dişi kedilere sinyal yollamak için evin belirli yerlerine idrar bırakarak koku yayar.ama bu koku kötü bir kokudur.evi rahatsız eder.bunyapmamsı için kısırlaştırılmalıdır.benim bulundugum ilde erekek kedi kısırlaştırma fiyatı 150 tl ve dişi kedi 300 tl ama istanbul ve büyük şehirlerde 450 diye biliyorum. pazarlık yapmalısınız erkek kedi kısırlaştırmada veteriner malzeme kullanmıyor ve çok basit yapılıyor.

Universite ucretsiz yapmaz.

goknur

Bulundugun yere gore degisebilir tabikide ama belediyede ucretsiz yapiyor diye biliyorum. Benim kedim daha 5 aylik ben dusunmuyorum suan icin ama oyle duymustum bir arastir istersen

sebii

Belediyeler sadece sokak hayvanlarına ve sahipsiz hayvanları kısırlaştırıyor diye biliyorum