Sabahleyin Yorganı Kazma Hareketi

Willy-Wonka

Arkadaşlar selam, kedim saat 5-6 civarı kapımda miyavlıyor ben de onu yanıma alıyorum sonra 1-2 saat uyumakla uyumamak arasında yatıyoruz öyle. Ben uyurken kendi uyandıysa ısrarla yorganın üstünde yorganı kazmaya çalışıyor. Yorganın içine girmek istediğini düşünüyorum ama çıkıyor. Ben uyumaya çalışınca tekrar kazmaya çalışıyor. Çarşafları falan yırtacak artık. Sinirleniyorum mecbur uyanıyorum. Beni uyandırmak için yaptığı bir hareket midir sizce

4 CEVAP

Baliminannesii

Kedilerin en hareketli saatleri olduğu için avcılık içgüdüsüyle yapıyor. Benimkiler de öyle hatta küçük bi kısım yırtılmış canları sağolsun

Renklipati

Bizimkisi de sabaha karşı sırf uyandırmak amaçlı saçlarımı çekiyor, yorganın altına girip çıkıyor muhtemelen uyandırmak için yapıyor dur

Gizem8822

Muhtemelen uyandırmak için yapıyordur. Benim minnoş miyavlıyor yetmiyor yüzüme vuruyor :)

meov

evet uyandırmak için, sabah 5-6. benimki önce üstüme çıkıp patilerini döşüme koyup uyanık mıyım diye kontrol ediyor. sonra yastığıma inip popo tarafını kafama dayayıp rahatsız ediyor :))) uyanmayınca da gidiyor.