Kedim Lavaboya Çişini Yapıyor

Ecern

Selam arkadaşlar, 1 hafta kadar önce taşındık, yeni evde kedim lavaboya ve duş giderine çişini yapmaya başladı. Eski evimde de bikaç defa yapmıştı ve duşakabini kapalı tutmaya başlamıştım. Sizce sebebi ne olabilir?

3 CEVAP

Renklipati

Öncelikle kediniz kısırmı değilse yapabilir. İkinci şık ise strese girince bu tür davranışlar sergileyebiliyorlar,çiş yaptığı yeri sirkeli su ile temizleyin koku kalmasın yoksa sürekli gidip yapar

teddybal

Temizlikte çamaşır suyu kullanıyorsanız onun kokusunu alıp yapıyor olabilir.

Patiiiin

Strese girmiş olabilir mi