Kedim Sürekli Kaşınıyor

seymavc

kedimin kulaklarının yanındaki tüyleri döküldü ve sürekli olarak başını kaşıyor neden olabilir

4 CEVAP

oznurkocak

Mantar olabilir yada kulağında enfeksiyon olabilir en kısa zamanda veterine götürmenizi tavsiye ederim.

Minnak53

Aslında kaşınma sebebi herşey olabilir yediği mama öncelikle tavuklu ise bir süre ara verin balıklı kullanın. Bunun haricinde dış parazit yapılıyordur sanıyorum ki kulak uyuzu olabilir egzama yada mantar başlangıcı olabilir sadece kulaktamı derisine iyice tüylerinin arasına bakın açıklık kızarıklık başka yerlerde var mı
Tırnakları uzadıysa kesin.❤️

seymavc

tırnakları kısa aşılarıda tam ve kuzu etli mama kullanıyorum cevaplarınız için teşekkürler veterinere soracağım

Hediye159

Mantar olabilir pire olablırr alerjı olablır olasıklıklar cok