Acil Kedim Yuttu

Zeynooo

Arkadaşlar evde sucuk doğrarken sucuğun üstünde ki ince poşet var ya yaramaz kedim ondan bir parça düşeni yedi alamadım ağzından . Birsey olur mu??? Cok korkuyirum .

12 CEVAP

Canandisli

Bu sitede bazi kisilerde bu sorun var maalesef. Goruyorum bir iki kisi sadece negatif enerji yaymak icin cevap yaziyor

Canandisli

o parça bağırsak derisi yani kağıt veya değil eğer bağırsak derisini sindiremiyorsa bilemem ama poşet değil muhtemelen sindirir ya da kusar

yaseminece

Benim kedim de geçenlerde toka yutmuş biz fark etmedik,sindiremediği için olduğu gibi çıkardı.Eğer sindiremezse kusarak atar endişelenmeyin

Canandisli

poşet*

KedimVar

Benimki de kurdele yutmuştu. Vet sorun olmaz o çıkarır dedi. Merak etmeyin sorun olacağını sanmıyorum.

Cnsygt

Kediyi bilemiyorum ama benim kopegim ekmegi posetiyle yedi ben de cok endiselenmistim ama oldugu gibi cikardi poseti. Yani poset bile olsa yedigi cok endiselenmeyin :)

Zeynooo

Şu serptiniz içime tesekkurler

Ponciiiii

Benim kedimde yemişti bir sorun çıkmadı :)

miasugok

Benim kedim de lastik toka yutup çıkardı nefrs borusuna kaçmadığı sürece problem yok dedi veteriner hatta almaya çalışmıştım ben şahit oldum yemesine çünkü bi daha yapma panik olursa nefes borusuna gider boğulur demişti

Zeynooo

Vakit ayırdığınız için teşekkür edetrim

Zeynooo

Alpse siz öyle herşeyi biliyorsunuz da beyfendi küçük küçük bebekler de yutabiliyor böyle şeyleri insanlık hali yani unutup dalgunligimiza gelebiliyor . Umarım başınıza gelmez gelirse üstünde düşünmeyip yazdığınız cahil kelimelerinizin arkasına hayvansevgisi barındırıyorm diye gizlemeyiniz.

Zeynooo

Alpse tabiki onun bağırsaktan yapıldığıni biliyirum ayrıca bilmeseydim de bu cahillik olmazdi . Madem yaşım kadar hayvan bakmışsınız o zaman soruma uzucu cevap vereceginize yapici cevap vermeliydiniz .