Kedimin Penisindeki Tırtıklar Geçmedi

Casperbeyy

Arkadaşlar merhaba ,kedimi yedi aylıkken kısırlaştırdım.kısırlaltırmadan önce eşyalarla çiftleşme hareketi yapıyordu .ama hala o harekete devam ediyor ve penisindeki tırtıklar geçmedi.araştırdığım kadarıyla onların geçmesi lazımmış.bilgisi olan var mı ?

3 CEVAP

Çiftleşme hareketini bir süre daha yapar. Hormanlarin etkisi var hayla bende kısırlaştırdırdım 1 hafta oldu benimki de yapıyor. Bilibilisinde ki tırtıklar derken, onların olması çok normal dilinin tırtıklı olması gibi. Bize öyle bişey demediler oğlum için. Bence çok normal zaten her şey olması gerektiği gibi sadece testisler bir tane olduğu için hormon salgılamıyor o kadar. İçiniz rahat olsun.

Casperbeyy

Üç ay oldu ben kısırlaştıralı yani hareketi de öğrenmişti çoktan kısırlaştırıldığında.ama ben pipisine daha çok takıldım bize de öyle bir şey söylemedi veteriner ama suzininbloğunda bir veterinerle bu konu hakkında bir röportajı var.orada söylüyor doktor o tırtıkların gitmesi lazım diye .endişelendim o yüzden.yani sizin kedinizin de tırtıkları gitmemiş anladığım kadarıyla

Siyamask

Bu tırtıklı yapı oğluşumda 3 4 yaşlarında da vardı. Tabii sonrasını bilmiyorum. Daha doğrusu hatırlamıyorum diyeyim. 7 8 aylıkken kısırlaştırmıştık.