Eskiden Yerdi

requa

1 ay önce balık haşlanmış tavuk ve ev yoğurdunu bayıla bayıla yiyen kedim şimdi hiçbirinin yüzüne bakmıyo yaş mama alıyorum biraz sulandırıp veriyorum onunda suyunu içip biraz yiyip bırakıyor neden olabilir? 6 buçuk aylık erkek görünürde bir sağlık problemi de yok

9 CEVAP

Kedin çok tatli

pablopicasso

Cevap veriyorum. Tipinden 🥰🥰 benim minnoşta aynısı. Tipine bakın anlayacaksınız. Her şey yemez. Mama, marka seçer.

pablopicasso

Hatta günde 5 posta temiz su ister. Değiştirmezseniz söylenir.

Gimlihanim

Bizde de aynı durum var. Bir süre sonra sıkılıyorlar sanırım. Şuan en sevdiği yaş mamaları da versem yemiyor. Bir süre ara vermekte buldum çareyi. Bakalım daha sonra yer umarım

Bizim de aynı Mırmırsu için geçerli değil het şeyi her zaman yer ama diğeri yememeye başladı. Zararlı zararsız bir sürü yaş mama denedim son zamanlarda yemiyor

Palyaco

1.5 yaşında bizimki hiçbirini yemiyor balık tavuk et hasliyorum sadece suyunu iciyor yasmama o yüzden bol sulu olan felicia fleto tavuklu en bol onun suyu bu cinsler hep böyle galiba

teddybal

Sıkılmış olabilir, aynı durum bizde de var bir aydır yaş mama yediremiyorum önceden çok severlerdi. Biraz ara verip tekrar başlayın ya da farklı aromalı farklı markaları deneyin hangisini sevecek diye, ben ikinci yolu seçtim ama hala sonuç alamadım bakalım bekliyorum :')

Renklipati

Bizimde öyle eskiden en azından balık birazda evde göğüs haşlardım az buçuk yerdi şimdi onuda yemiyor suyunu yalıyıp gidiyor, küçükken yerdi büyüdükçe bu huyu çıktı hazır yaş mama hele hiç yüzüne bakmıyor

requa

sorun yalnızca benimkinde değilmiş yazılanlara bakınca😂cevaplar için sağ olun düzelirler umarım