Asiya Gidemiyoruz

goknur

Arkadaslar kedim bugun karma 2 asisi olucak fakat bulundugum yerde hava cok ruzgarli ve yagmurlu firtina var sanki disariya cikartamam boyle bir havada onu asi gunu gecse karma 1 etkisini yitirirmi ? Ne kadar sure maksimum bekliyebilir bu durum simdi hava durumuna bakicam bende

11 CEVAP

ilknrdaisy

Malesef günü geçerse etkisi gidiyor

yasement

Ilk asidan sonra kac gun gecmisti 15 mi

goknur

Aynen ilk asiyi oldu sonra araya lakoseli sikistirdilar gecen hafta lakosel oldu bu hafta karma 2 yaziyor karnede obur haftada kuduzu var iste

yasement

Bazi veterinerler araya 15 bazilari 21 gun koyuyor bizim karmalar arasinda 21 gun vardi mesela

yasement

Ilk asinin etkisi gecmez yani bugun gitmeseniz de

ilknrdaisy

Evet bizimde 21 gün vardı. 21 günü geçmemesi lazım.

goknur

Hava duzeldi ciseliyordu gittik bizde ama asidanmidir bilmiyorum bir istahsizlik var suanda sabah yediginle birdaha bisey yemedi hic onune neler koydum yemiyor biz yemek yerken normalde gelir koklar rahat birakmazdi bizi simdi hic yerinden bile kipirdamadi su iciyor bolca sadece bide biraz oynadi sonra hep yatti simdide yatiyor

ilknrdaisy

Kimlik kartında aşısının son kullanma tarihine bakın ne olur ne olmaz..

Sakircan

şimdi nasıl kediniz?

Karma olmasaydı sıkıntı olmaz diye da ee son durum nedir?

goknur

Keyfi yerinde ama yemekle arasi yok nedense mama koyuyoruz balik tavuk ne seviyorsa koyuyoruz alakasi olmuyor nedense begenmiyor sanki kokluyor birakiyor