Kampanya Hill's Kitten Başlangıç Seti

PofudukLeo

Arkadaşlar Merhaba , ben 2,5 aylık yavrum için bu mamayı kullanıyorum ve marka mama da uygun fiyata böyle bir set buldum. Büyük paketlerden daha uyguna geliyor.Daha önce de bu siteden aldım ve bir problem yaşamadım. Sizlerde kullanıyorsanız yada denemek isterseniz diye paylaşmak istedim.

9 CEVAP

PofudukLeo

Oyuncak ve yaş mama birde mama ölçü kabı çıkıyor kutu içeriğinde.

diablerose

kilosu 75 yani. walla iyimis. bnm kedi sevse alirdim. oyuncagi ve yas mamasi da var

Snzlc

ben kullanmıştım. kedim çok seçici pek iştahlı değil hills mama pek sevmemişti ama bitirdi yani. içinden çıkan oyuncakla oynuyor arada.

gece18

4-5 aylıkken kullanmıştık bizde. Sevdi, iştahla yedi faresinide hala oynar. Lakin dışkısı korkunç derecede kokuyordu. Bu yüzden tekrar acanaya geçmek zorunda kaldık.

cooheaven

Link atabilir misiniz

cooheaven

Link atabilir misiniz

PofudukLeo

Merhaba , farklı bir site olduğu için link sansürlü oluyor.

Marka mama sitesinden bakabilirsiniz.

https://www.*********.com.tr/hills-yavru-kedi-baslangic-seti

PofudukLeo

https://www.*********.com.tr/hills-yavru-kedi-baslangic-seti