Kedimin Kuyrugunun Ucu

goknur

Arkadaslar kedimin kuyrugunun tam sonunda boyle birsey var fazla dokundurtmuyor daha oncede sormustum. Veterinerede asi yapilirken baktirdik 1 hafta once batikona benzer puskurtmeli kirmizi bir siviyla sildi azicik ucundan sikip kanatti ama ne oldugunu anlayamadi. Banada batikonla sil gecer dedi.

3 CEVAP

goknur

Acaba kuyruk ucumu diye dusunuyorum simdide ama bakilinca disaridan bakmak isteyen herkes gorebiliyor bunu

Yampirik

ben de kuyruğunun ucu diye düşündüm eğer ucunda tüyleri dökülmüşse gözükür gibime geliyor geçmiş olsun

goknur

Hafiften actirdim bu cekerken insallah bisey degildir ya veterinerde anlayamadi