Kedim Geceleri Çok Ağlıyor.

Lotus

Kedim çok yalnız kalıyor ve geceleri hep ağlıyor depresyonda olabilir mi ?

8 CEVAP

Pence

Kedinizin yaşı kaç? Yavru kedi mi, genç mi erişkin mi? Ağlama sebebi yaşına göre çok değişkenlik gösterir çünkü.

Lotus

1 yaşını doldurdu, henüz kısırlaşmadı. Ama kızgınlık bağırması gibi de değil, ya da büyüdükçe kızgınlıktaki reaksiyonları değişiyor bilemiyorum ama evde çok yalnız kalıyor bu yüzden de olabilir diye düşünüyorum.

PetlebiAlisveris

biraz daha fazla ilgi göstermeyi deneyin eğer düzelirse ilgidenmiş diyebilirliz yok değişmezse başka bir sebeptendir.

vdartay

bunların hiç biride diil bağırması 1.) yalnızlıktan olur 2) karanlıkta kalmaktan 3) ise zamnının gelmesindendir.. ama şu varki kısırlaştırılmasını pek tavsiye etmem.

Biran önce kisirlastirilmali, hem onun icin iyi olur rahatlayacaktir hemde senin icin iyi.
Kedilerin "anne" baba" olma istekleri , duygulari,hissleri yoktur. Kesinlikle uygun bir zamanda kisirlastir-Veterinerin sana söyleyecektir ne zaman götürebilecegini.

Evde ne kadar yalniz kaliyor dostun ?
Eve geldiginde ne kadar cok ilgileniyor.oyun oynuyorsun ?

defne

Evde yanlız bırakmak yerine onap bir arkadaş bulabilirsiniz veya onunla daha çok ilgilenen devam ederse veterinere gidin

kocamusa07

Herhangi bir sancısı olabilir veya kendisine bir eş arıyor olabilir

Mischka

Sorulan soru 2014! ?