Köpeğimin,Kedimizin Mamasını Yemesini Nasıl Önlerim?

gurcans

1 yaşında kedimiz ve 5 yaşında köpeğimiz var.. köpeğimiz ailemize yeni katıldı.. ikisi de birbirine bir haftada alıştılar

3 CEVAP

ecetuqce

Ikisinin mamalarını ayrı odalarda verirsen yemesini engellemiş olursun

gurcans

Ayrı odalarda mamaları fakat malum kedi mamasını hemen bitirmiyor zamana yayıyor ama köpek hemen bitiriyor, o yüzden kesinin mamasının olduğu odanın kapısını hafif aralık bırakıyorum ki istediği zaman girip çıksın ama brnim uyanık köpeğim vallahi fırdat kolluyor ve kimseye çaktırmadan ilk fırsatta kapıyı burnuyla açarak kedinin tabağını silip süpürüyor

ecetuqce

Sizin pisicik iyimiş benim oğlum hiç zamana yaymaz olduğu gibi yer hepsini. Odanın kapısını kapatmaktan başka çare kalmıyor o zaman size ya da mamayı kaldırın kopuş aromasını seviyor demek ki