Uygun Fiyatlı Mama Önerisi

n4rko

Anket

Purina One
(8 oy)
La Vital
(4 oy)
Toplam (12 oy)

Merhabalar. Kedim 1.5 yaşında ve fiyatlar yükselmeden önce Pro Plan kullanıyordum fakat şuan fiyatların durumu ortada. Bir ara fiyatı uygun olduğu için Felicia kullanıyordum fakat onunda fiyatı epey kabarmış. Purina One ve La Vital arasında kaldım sizce hangisini kullanmalıyım? Veya uygun fiyatlı iyi mama öneriniz var mıdır?

7 CEVAP

Warriorsans

Mytic, obivan selection gibi markalara bakabilirsiniz yada Felicia iyi geldiyse bonacibo markasına bakabilirsiniz t e m i z mama sitesinden. Üreticileri aynı içerik de aynı sayılır fiyat daha uygun

dilanbulent

Bu ikisi arasından ben olsam Purina One tercih ederdim. Onun haricinde Bonacibo'ya bakabilirsiniz Lavitalden daha iyidir.

Patiiiin

Purina öne çok iyi kedim aşırı seçici fakat bu mamayı koklamadan yedi ve şuan kullanıyorum

Patiiiin

Purina öne çok iyi kedim aşırı seçici fakat bu mamayı koklamadan yedi ve şuan kullanıyorum

Patiiiin

Birde pro performans var

Patiiiin

Oda iyi

Patiiiin

Fakat lavitali önermiyorum