Kızgınlık Belirtileri ?

lavii

kedim dişi yaklasık 6 aylık can çekişiyormuş gibi miyuv miyuv diye sesler çıkartıyor, ilk defa bugün sırtını dönüp yuvarlanmaya başladı oyun istiyormuş gibi gözükmüyor, kızgınlığa girmiş olabilirmi

4 CEVAP

Siyamask

Ruh hali değişimleri ve cilvelenmeler :)) bana kızgınlığa girmiş gibi geldi.

dilanbulent

Hayırlı olsun kızgınlığa girmiş :) Bir süre sonra kısırlaştırmanızı öneririm.

Yesilyesil9

Kesin kızgınlık kolay gelsin 😬😝🙂🙂

cat_expert

6 ay itibari ile kızgınlığa girebilirler, bazı kedilerin 4-5 aylıkken bile kızgınlığa girdiği olabiliyor.

Bu üzücü tabloyu sürekli görmemek ve kedinizin her seferinde strese girmesini engellemek için kızgınlıktan çıktıktan sonra kısırlaştırmayı gündeminize alın.