Başına Gelen Varsa Yardımcı Olabilir Mi?

10 aylık sarman kedim var, evde doğdu dışarıyı hiç bilmiyor. Kuşlara yem koyuyorum malum havalar kötü elimden ne gelirse diye, ama kedim meraklanıp izlemek istiyor ve kuşlardan korkup kaçarken ayağını Kalorifer peteğine sıkıştırıp baş aşağı sallanıyor deli gibi bağıyor ben kurtarmaya çalışırken de kollarım yüzüm parçalanıyor kurtarmama bile izin vermiyor ter kan içinde savaş veriyorum artık. Bugün ikinci kez oluyor bu ikisinde de evdeydim ama ya evde yokken olursa çalışırken olursa akşama kadar öyle kalmasını tahmin bile edemiyorum ben napıcam

16 CEVAP

Nhr54 çok teşekkür ederim çok çok sağolun hemen araştıracam Allah razı olsun 🙏❤️ Badem22 çok teşekkür ederim aslında ben de nasıl girdiğini çözemedim fakat öylesine korktum ki mecburen evde olmadığım zamanlar Petek üstlerini kapatacağım dediğiniz gibi kurtarmama da müsade etmiyor kollarımı parçaladı resmen savaş verdik