En İyi Malt Markası

en iyi tuy yumagi onleyen malt markası söyler misiniz

13 CEVAP

simbakedi

açıkçası bu durum çok değişir kediden kediye. aşşşırı uzun tüylü bir kediyse gimcat vb maltlar tam olarak yeterli gelmeyebilir ama normal uzunlukta ve orta uzunlukta kedilerin çoğuna uygun. çok uzun tüylü kedilerde malt bile tek başına yaramıyor, o zaman veteriner serisi maltlara göz atabilirsiniz. suzionline burada incelemişti, bırakıyorum veteriner serisi maltlar da var
https://www.suzionline.com/kedi/kedi-malt-macunu-incelemeleri-en-iyi-kedi-malti/

gece18

Gimcat kullanıyoruz, memnunuz.

orhdoner

Merhaba gimcat kullanıyorum uzun zamandır dışkısında görüyorum tüylerini memnunum

Lils

Veterinere özel olanlar daha etkili veda markası ve bolovia var benim bildiğim

Salihaylmz

Trixie kedi çimli kullanıyoruz memnunuz

hannnngggg

benim en cok memnun kaldığım trixie ydi ama çoğu kişi deneyip memnun kalmıyor yağ ile malt kısmı ayrışıyor yine de seviyorum ben dışkısında tüyleri görebiliyorum, vets plus denedim başta kedimi ishal yaptı ama kullandıkça bünyesi alıştı sanırım artık oyle bir problem olmuyor fiyatına göre iyi olduğunu düşünüyorum vets plus bitince gimcat deneyeceğim, gördüğüm kadarıyla zoovital ve biofeline kullananlarda oldukça memnun birde denemek istediğim vetnacare diye bir marka var internet satışı yok bazı kliniklerde satılıyor

Gizem8822

Uzun tüylü değilse gimcat i öneririm.

Seneca

Gimcat'i benim kedim hiç sevmedi. Zorla yediriyorum 100ml'lik aldım param boşa gitmesin diye :D Kokusu bana çok ağır geldi bir süre sonra mide bulandırıyor. Kedim de o yüzden sevmemiş olabilir. Bence hangi markayı alacaksanız öncelikle en küçük boy paketlerinden deneyin. Ben sadece Gimcat denedim önerdiğimi söyleyemem.

Aysenuraslan2

İki markadan çok memnun kaldım. Gimcat ve trixie. Dönüşümlü olarak kullandığım iki malt markası bunlar.

Ayrıca trixie nin probiyotikli maltı var o efsanedir. Ama zamlardan sonra biraz pahalandı.

diablerose

gimcat gayet iyi. her gun 5 cm yeter uzun tuyluye. bnmki kisa tuylu, gunde 1 cm veriyorum

Renklipati

Benim kızımın da en sevdigi zoovital ve vets plas oldu..biopetactive yi ağzına sürmedi gimcat onu parmağıma sürerek yedirdim..şuan vets plus kullanıyorum bu 2.tüp kakada tüyleri de görüyor um

Sezgek

Gimcat kullanan arkadaşlar ne sıklıkta veriyorsunuz maltları

gozdeyilmaz

Vedadan başka bir markayı önermem neler denedik asla tüy kusması geçmedi çocuğumuzun ne zaman ki vedayı kullanmaya başladık her şey çözüldü