En İyi Tuy Yumagi Önleyici Malt Markası

en iyi kedi tuy yumağı onleyen malt söyler misiniz

7 CEVAP

oykuyildiz

Bende araştırıyordum şimdi
bio petactive cati malt plus İçerik olarak çok iyiymiş

https://www.suzionline.com/kedi/kedi-malt-macunu-incelemeleri-en-iyi-kedi-malti/

Burdan da bilgi edinmek isteyenler bakabilir

Ebrnk

Ben spectrum marka kullandım, çok da severek tüketti.

dilanbulent

Kesinlikle Trixie tavsiye ederim

Renklipati

Gimcat vets plas ve zoovital bunları kullandım hiç bir sorun yaşamadım şuan da vets plas devam ediyorum tadını sevdiği için

Palyaco

Gimcat kullanıyordum pek memnun kalmadım vest plus veya dr natures

bloodyluxury

Merhaba,

Malt ekstresi yüksek ve şekersiz malt macunları tercih etmenizi öneririm. Gimcat ve Beaphar markalarını inceleyebilirsiniz.

beyzathemoc1

En etkilisi boloviadır bu konu tartışmaya kapalı bence ameliyatlık sorunları bile hallettiği söyleniyor