Reflex Kedi Maması

zeynepgurgen

Kalitesiz ve kötü bir ünü olan mama olduğunu biliyorum. Yanılıyor muyum, kullanan var mı?

3 CEVAP

yaseminece

İçerik Bilgileri ve Analiz Değerleri
İçindekiler: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.

Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler: Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotetan

Aslında hiç de iyi değil,bağışlanan mamalarda da değişikliğe gidilse daha faydalı olur aslında

yaseminece

Burada bağış yaptığımız mamalar da Reflex diye biliyorum ben sadece.

zeynepgurgen

Birçok tahıl ve bolca şeker içeriyor diye biliyorum.