Petopy Evde Veterinerlik Uygulaması Hk.

Findik2021

Merhabalar, daha önce Petopy uygulamasını kullanan var mı acaba? Kedim veterinere giderken çok stres olduğu için bu uygulamayı kullanmak istiyorum ama etrafımda hiç kullanan olmadığı için emin de olamıyorum. Sizlerin veya yakınlarınızın böyle bir tecrübesi oldu mu acaba?

4 CEVAP

Anonymus683514

Uygulamayı bilmiyorum ama özellikle büyükşehirlerde eve servis yapan veya eve gelen veterinerler var, onları da aklınızda bulundurabilirsiniz. Bazıları ek ücret dahi almadıklarını yazmışlar doğru mudur bilemiyorum.

simbakedi

bence sadece karma asi icin cagirilabilir, zaten sahte karma asi olayi oldugundan dolayi siz veterinere de goturseniz kontrol etmek zorundasiniz o asiyi, getirdiklerini de edersiniz. ic-dis paraziti evde kendiniz rahatca yapabilirsiniz veterinerden alarak. tirnak kesimini bilemiyorum, benimki de hic kestirmez biz de arabayla goturuyoruz kestirmeye. eger sorununuz oysa bilemiyorum valla :D

Findik2021

Merhaba, yanıtınız için teşekkür ederim. Evet ben de karma aşı için düşünüyorum. Bir ara piyasada karma aşı yoktu sonra araya kısırlaştırma operasyonu girdi. Bir türlü karmayı yaptıramadım.

Findik2021

Teşekkürler bilgi için :)