Hiç Bu Yaş Mamayı Deneyen Var Mı

stellabennett

yeni çıkmış sanırım zaten sadece Royal Canin’in kendi sitesinde var aranızda deneyen var mı hiç alıp almamak arasında kaldım

7 CEVAP

fdq

Schesir kitten ton balıklı pouch muhteşem. Gerçek balık kokusundan bile belli. Bazen indirime giriyor burada. Pahalı gerçekten. F/P açısından animonda babycat pate ve animonda kitten da güzel.

yumak_bey

Royal Canin genelde önermiyorum ben içerik olarak Nutri - N&D - Schesir tek kelimeyle mükemmel yüksek gerçek oranda et ve taurin var N&D ve Schesir bayağı pahalı Nutri'de ise taurin yok dönüşümlü olarak veriyorum ben 2 tane Nutri 2 tane Schesir alıyorum Schesir normalde 25-30 Nutri 15-20 arası fiyat olarak N&D ise 25-20

Anonymus683514

Ben şu an kullanıyorum sorunsuz yiyor (gerçi her şeyi yiyor) ancak içerik okuma cahili olduğumdan bir şey diyemeyeceğim o konuda.

2 Hafta falan oldu alalı sanırım 3 paket verdim şu ana kadar, haftada 2-3 kez dışkısının ve suyunun durumuna göre veriyorum yaş mamayı

stellabennett

kedime N&D verdim ama asla yemiyor :( bir de diğer önerdiklerinizi deneyim

yumak_bey

deneyebilirsiniz bir de royal canin ne olursa olsun içerik yönünden kötü :(

stellabennett

sanırım yüklediğim resim görünmüyor ama royal caninin kitten loaf yaş maması

yumak_bey

deneyebilirsiniz bir de royal canin ne olursa olsun içerik yönünden kötü :(