Kuru Mama

Bestekaya

Küçükken sokakta baktığım kedilerime renkli renkli kuru mamalar kullanıyodum ama o zamanlar küçük olduğum için markasını filan hatırlamıyorum şuanda kuru mamalara bakınca hep kahverengi renkte o renkli renkli kuru mamaları nerden bulabilirim? Kullanan oldumu olduysa markasını söyleyebilirmi

9 CEVAP

zeynepgurgen

Sebzeli / meyveli olduğu söylenen mamalar gıda boyaları ile renklendiriliyor. Kaliteli hiçbir mama renkli değildir. Size de tavsiye etmem kullanmanızı

zeynepgurgen

Sebzeli / meyveli olduğu söylenen mamalar gıda boyaları ile renklendiriliyor. Kaliteli hiçbir mama renkli değildir. Size de tavsiye etmem kullanmanızı

yasement

Kipada var. Migroslarda da friskiesin renkli mamasi vardi sanirim. Renklendirici ekleniyor onlara soylendigi gibi.

yasement

Happy cat de alabilirsiniz onda da var

Princess_Lady

Renkli mama almayın!!! Sokak hayvanları için Golosi veya Bonacibo öneririm.

Yampirik

renkli mamalar hala satılıyor. reflex color kedi maması ve mito mix renkli kedi maması var onlara bakabilirsiniz

yasement

Happy cat de alabilirsiniz onda da var

Bestekaya

Teşekkürler :))

Bestekaya

Teşekkürler