Kısır Kedi İçin Mama Önerisi

rmysx_

Şuan royal canin kitten kullanıyorum kısırlaştırdığımız için başka mamaya geçmem lazım yine royal canin alsam mı diye düşündüm ama tüy dökümü için somonlu mamalar daha iyiymiş siz orta fiyatlı ne önerirsiniz?

5 CEVAP

IDIL

Kedimde royal kittenden sonra Royal kısıra geçtim tüy dökümü yaşamıyorum yani çok az yaşıyorum bu da normal ayrıca kedim tüylü olmasına rağmen:) yani ben royal kısırdan her konuda cok memnunum özellikle dışkısını çok rahat yapıyor kokusu rahatsız etmiyor ve mamanın kokusuda ağır değil ve bence içeriğide yeterli tabi içeriğini sevmeyende oluyor:))

Bende Royal canin kısır mama kullanıyorum cidden kokusu çok hafif ve kedilerim kitten mamadan daha çok seviyolar kısır mamayı garip bir şekilde.

Siyamask

Bende Royal Canin kullanıyorum herhangi bir tüy dökümü dışkılama sorunumuz olmadı. Severek tüketiyor:))

oykuyildiz

exclusion mama

Dilarawht

Advence somonlu kedi maması kullanıyorum . Tüy bakımından gayet başarılı. Lezzetli bir mama olduğu kasede kalmamasından anlaşılıyor