Obivan Mama Ve Malt Kullanan Var Mı ?

oykuyildiz

Obivan mama ve malt kullanan var mı ?

6 CEVAP

Vlad

İçindekiler: Kurutulmuş Kuzu Eti (%36), Baldo Pirinç, Hidrolize Kuzu Proteini %14), Mısır, Rafine Tavuk Yağı (%7), Hamsi Unu (%6), Karides Unu (%3), Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri (%2), Hamsi Yağı,Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiyotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu (%0,01), Avize Ağacı Özütü (%0,01), Yukka Ekstrati, Kızılcık Tozu (%0,01).

Analitik Bileşenler:Protein (%33), Yağ (%16), Ham Kül (%8), Ham Selüloz (%2,8), Omega 6 (%3,6), Omega 3 (%0,65).

Fiyatına göre bayağı iyi duruyor. Protein miktarı bana biraz az geldi.

oykuyildiz

İçeriğini herşeyini biliyorum kullanıp deneyimleyen var mı merak ettim

Vlad

Bence kullanılır.

Palyaco

Kullanabilirsiniz Çağatay üretimi

Vlad

Yakında piyasadan kalkacaksa hiç başlamayın.

oykuyildiz

Çağatay üretimi olduğunu da biliyorum :) hatta yakında piyasadan kalkacak