Kedim Uyurken Seyiriyor Normal Midir Lütfen Bakar Mısınız

icivepisi

merhaba öğrenciyim ve elimde birikimim olmadan veterinere gidemiyorum malesef.. Kedim uyurken seyiriyor bu normal midir

7 CEVAP

Efekilic

Seyiriyor derken tam anlamadım ama sanırım kastettiğiniz şey kediler uyurken bazen garip sesler çıkarıp titrermiş gibi hareketler yaparlat bu olduğunda rüya görürler bu yani önemli bir şey değil ama başka bir şeyse önemli olabilir

icivepisi

mesela bıyıklarının sağ kısmı yukarı çeker gibi oluyor diğer tarafa olmadan aynı şekilde gözü vs de öyle

stellabennett

benim kedim de yapıyor rüya gördüğünden oluyor önemli bir şey değil diye biliyorum hatta bir şeyi emiyormuş gibi de yapıyor

Dobbyko

Korkmayın benim kedim de ara ara yapıyor. Sevin onu titrerken geçer hemen. Rüya gördüklerini düşünüyorum ben. Benimkinin ayakları falan da titrer uykusunda. Endişelenecek bir durum değil.

Anonymus683514

Bizde de oluyor bu hareket. Biz derken insanları kasr ediyorum.

fdq

Kediniz rüya görüyor. 3 kedim var farklı yaşlarda. 3’ünde de bu hareket oluyor. Bıyık oynaması, partilerin hareket etmesi, ağzın oynaması, gözlerin hareketlenmesi hepsi uyku sırasında normal.

buseevecan

Kediler rüya görürler . Bu seyirme de rüya görürken sürekli yaşanır. Merak etmeyin sadece rüya görüyorlar