Nd Düşük Tahıllı Tavuklu Ve Narlı Kedi Maması?

Nd düşük tahıllı tavuklu ve narlı kedi mamasını deneyen varmı ?

3 CEVAP

Gunesyildirimm

Kısırını kullanmadım ama kitten olanını kullanıyorum şuan kedim severek yiyor. Bozdu dendiği için çok tereddüt etmiştim alırken ama piyasadaki en iyi markalardan biri olduğu için denemek istedim. Kedimin tüyleri şuan yumuşacık ve parlıyor. Aşırı bir tüy dökülmesi de yoktu, şu sıralar 5.5 aylık olduğu için yavruluj tüylerini döküyor sadece. Bence insanların kötü yorumlarına çok takılmayın her kedi aynı değildir ve her mamanın her kediye etkisi de aynı değil. Bizimkine iyi geldi ama siz buna dayanarak alırsınız, size iyi gelmeyebilir yani. Deneme yanılmayla buluyoruz ve ben denerken ilk önce alabildiğimiz en iyi mamaları alarak denememiz getektiğini düşünüyorum. Ha nd size yaramaz o zaman daha alt segmentteki mamaları deneyebilirsiniz. Ama direkt nd bozmuş diyip alt segment almak bana mantıklı gelmiyor.

Kısır kedi maması olcak bu arada

Palyaco

Nd eski nd deyil cok bozdu exclusion kisir tavsiyemdir İtalyan mesei