Kediler İçin Bağışıklığı Arttırıcı Takviye

Merhaba, kedimle 2 günlük bir seyahat ettik ama ne seyahat. Kedim perişan ben perişan. Hiç bişey anlamadım gezdiğimden de. Böyle stres yapacağını bilseydim veterinerimden bir sakinleştirici isterdim. Şuan ayrıca mantar tedavisi görmekte kedim. Kedimle en son 3 aylıkken seyahat etmiştik ozaman çok sıkıntı yaşamamıştık.ama busefer çok perişan oldu çok. Yaşayanlar bilir nefesini aşırı hızlı alıp verme, kalpçarpıntısı, titreme, miyavlama, tuvalete gitmedi uzunca bir süre. Altıüstü 4 saatlik yoldu ama gittiğimiz yerdede stres devam etti. Çok ama çok pişman olduk kedimi kimseye güvenip kimseye bırakamam. Zaten şuan mantar tedavisi alıyor. Böyle stresler yaşamasa iyi olur ama yaşıyor birdaha ki sefere kesinlikle veteriner den sakinleştirici isteyeceğim. Bağışıklığı güçlü olsun istiyorum. Böyle stresli durumlara dayanıklı olsun istiyorum. Nasıl bir takviye yapabilirim. En kaliteli takviye nedir. Veteriner bir sprey önermişti ama ismini hatırlamıyorum. Yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

Palyaco

Viyo immune tavsiyemdir mucizevi bir sistem 14x30 ml

Teşekkür ederim @palyaco

fdq

Sakinleşmesi için feliway sprey. Bazı kedilerde cidden işe yarıyor ama asla kedinizin üzerine sıkmayın. Kedinin taşıma çantasına sıkın, 20 dakika geçince kedinizi taşıma çantasına koyun yolculuk için. Gittiğiniz yerde de etrafa sıkın. Asla kedinin üzerine değil. Feromon içeriyor ve cidden rahatlıyorlar. Pes etmeyin 5-6 defa farklı zamanlarda deneyin. İnternette distribütörün kendi online satışı var, bazı veterinerlerde de var.