Kedi Çorbası

Scottishthor

Kedi çorbasını öneriyor musunuz?Haftada kaç kez vermeliyim?Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler😊

5 CEVAP

simbakedi

bence cok gereksiz, ben de aldim kisirlastirdigim zaman ama kedim yemedi. tabi cok seven var ancak ustunde su ile birlikte servis edin diyo yani yaninda bir kase su olsun diye. zaten sulu bir seyde neden su olsun ki anlayamadim gereksiz de pahali bence. onun yerine nd yas mamaya azcik su katarsaniz daha iyi olur bence

Palyaco

Bol sulu yasmama daha iyi buda felicia fleto tavuklu ve gimcat fleto tavuklu elmali da mevcut

Siyamask

Yıllar önce whiskas ın 4 lü paket kedi çorbası vardı. Haftada bir kullanıyordum:)) Şimdi başka markalar çıkmış. Araştırdım da fiyat performans açısından sulu yaş mama vermek daha mantıklı gibi:) Bende öneride bulunayım. Refleks sığır etli yaş mamaya da bakabilirsiniz. Baya sulu benimkiler severek tüketiyor.

Warriorsans

Kedime kısırlaştırma operasyonu sonrasında yesin diye miamor kedi çorbası almıştım fiyatı 20 25 tl civarı. Bence kesinlikle gereksizmiş yani yaş mama yerler daha iyi. Ya da yaş mamayı sulandırırım benzer şey. Zaten içeriği de et suyu ve azıcık et parçaları. Et suyu vermekle aynı mantık yani.

Benim kızım yaş mama sevmediği ve biraz zayıfça olduğu için midesine sulu besin girsin diye veriyorum. Açtıktan sonra 2 şer yemek kaşığı veriyorum günlük olarak 4 günde bitiyor. Severek tüketiyor zararını görmedik. Yanlız yağlı bir besin abartmadan vermek gerek. Ayda 1 veriyorum