Kedim Hapşırıyor

IremElveren

Kedim durup dururken hapşırıyor gibi ses çıkartıyor. Anlam veremedim. Evden dışarı çıktığı yok

5 CEVAP

Anonymus683514

Benimki de ara sıra hapşırıyor, hatta her gün hapşırıyor. Son aşı ziyaretinde veteriner hekime sordum eğer sürekli olmuyorsa ve başka belirtiler takip etmiyorsa bir sıkıntı olmadığını söyledi. Toz, çeşitli deterjanlar vs. alerji yapıyor ve buna sebebiyet veriyormuş. Zencefil

Halsizlik, iştahsızlık falan yoksa çok endişe etmek gerekmiyor anladığım kadarıyla.

Vlad

Karma aşısını yaptırdınız mı?

Siyamask

Toz yün alerjisi olabilir

simbakedi

su ictikten sonraysa ozellikle burnuna su kaciyor olabilir icerken. ona da bi bakin derim. ayrica cam onunde cok zaman geciriyorsa usutmus olabilir camin aralarindan gelen soguk havadan dolayi

yumak_bey

acaba tüy yumağı birikti midesinde onu mu çıkarmaya çalışıyor?? malt veriyor musunuz?