Ameliyattan Yeni Çıkan Köpeği Yürütmeye Çalışmak

Princess_Lady

Merhaba arkadaşlar bugün Lady aşıya götürdüm kısırlaştırma yapılıyormuş köpeğe dikildi köpek uyandın sarhoş hibi yüreyemiyor kanaması var sahibi tasmayı taktı (boyun tasma) köpeği arabaya kadar yürtmeyi çalışıyor Nasıl sinir oldum ya nafkozun etkinde köpek boyun tasmasını takıp çekiştiriyor Yazık köpeğe

16 CEVAP

akitalove

Yanliş dikısleri patlayabilirdi peki uyardinizmi acaba sahibini siz

Cnsygt

Kopek yuruyemeyecek durumdaysa veteriner cikarmasina izin vermemesi lazim zaten. Nasil bir yer orasi. Bize kisirlastirma bittikten 4 saat sonra alabilirsiniz dedi veteriner. Bence siz de baska bir veteriner bulun.

veteriner neci orda?!

Sakircan

ne insanlar var ya

ilknrdaisy

Biz de 4 saat 5 saat sonra aldık küçük ırk olmasına rağmen veteriner tasmayla götürün yürütmeyin kucaginiza alırsanız içten bastirabilirsiniz mi ne bir şey dedi. Ama bizim kız zaten yürüyordu o zaman biz kiyamayip kucaga almak istedik. Belki onların da vet uyarmıştır:///

Benim1kedimvar

Yarın kedimi kısırlaştıricam bugün YouTube'da videolar izliyordum ve kedi kısırlaştırma ameliyatında köpekten de bahsediyordu kedilerde kısırlaştırma ameliyatında dikiş çok da önemli değilmiş Hatta erkek kedilerde dikiş atmıyorlarmış ama köpeklerde dikiş aşırı önemliymiş yani böyle bir şey yapması gerçekten büyük bir hata ve bi kede köpek sahibi olmadım bunun ben bile farkına verebiliyorsam onların da bilmesi lazım ya Çok sorumsuz

Benim1kedimvar

Cok sinir bozucu bir sey

Benim1kedimvar

Bir sey sorabilir miyim. Hani gittigimde yumurtaliklari aliniyodu demissiniz ya . kisirlastirma operasyonu acik sekilde mi yapiliyo yani ben bi ameliyathanesi falan vardir saniyodum

ilknrdaisy

Aa manisadamışsiniz hangi veterinere gidiyorsunuz???

ilknrdaisy

Ben manisa merkezdeyim, akhisar malesef pet hayvanlarda yetersiz Bu konuda sizde haklısınız can peti duydum genelde besi hayvanlarıyla ilgileniyorlardı. Manisaya gelme durumunuz olursa manisa merkezde manisa veteriner kliniği ya da fatih veteriner kliniğini tavsiye ederim

Princess_Lady

Evet adamı uyardım ameliyat bittiği gibi yürütmeye çalıştı sahibi veterinerimizi değiştirdik zaten Taşıma kutusuna koydu arabadan alıp Köpek 3 yaşında, doğum yapmış 2 Aylık yavruları. Sahibine hangi mamayı kullanıyorsunuz dediğimde Goody dedi iğrenç bir mama olduğunu ve değiştirmesi gerektiğini söyledim Bilmiyorum şuan ne halde

Princess_Lady

Gitiğimde yumurtalıkları alınıyordu bitesey kadar izledim. Dikiş atıldıktan sonra kendine geldi veteriner ensesinden ve sırtından kaldırıp sahibine verdi herhangi bir konuşmadılar köpek dinlenmedi bile

Princess_Lady

Sabah veterinere köpeği sorucam İnşallah sorun yoktur Kulandığı mama bile Goody!

Princess_Lady

Arka taraf muane yeri kapı kapalı oluyor normalde ama sahibi izlemek istediği için açıktı ordan gördüm.

Princess_Lady

CanVet diye bir yer ama değiştirdik Manisanın Akhisar ilçesindeyiz.