Kedi Püresi

natasha_nk

Sağlıklı 11 aylık erkek kedim var geçenlerde petshopta böyle birşey gördük kedi püresi olarak geçiyormuş ödül olarak bunu verebilir miyim herhangi bir sağlık sorunumuz yok şükür belki ödül olarak sever diye vermek istiyorum deneyen oldu mu

4 CEVAP

natasha_nk

Teşekkür ederim canım bende ilk kez kullanacağım♥️

Siyamask

Mama olarak vermişliğim var. İçerik incelemesinde bulunmadım. Yaygın bir marka bi problem yaşamadık :)

Warriorsans

Püre kıvamında yaş mama bu. İçeriği pek iyi değil bir çok markanın püre yaş mamaları var mesela uygun fiyatlı sayılabilecek felicianın da var pate yazıyor üzerinde içerik daha iyi ondan alabilirsiniz bu kıvamda istiyorsanız. Ben yinede yaş mamada her zaman fileto tercih ediyorum içinde ne olduğunu görebilmek adına. N&d favorim şu ara ama 10 tl olan konserve 15 tl ye çıkmış sanırım 🥲

natasha_nk

İlk kez kullanacağım felicia yaş maması kullaniyorum yada gimcat dikkatimi çekti almak istedim genelde yaş konserve mama kullanıyoruz bir seferlik vereceğim zaten yaş mamanın daha güzel olduğunu düşünüyorum açıkçası 😊🤭