2 Kedim Var Evde Her Yer Kıl Oldu

Keremynd

Bu kadar çok değildi yaklaşık 1.5 yaşında iki kedim var felicia mama kullanıyorum somonlu olanından acaba mamadan mı bilmiyorumda aşırı döküyorlar yani severken bile elim tüy yumağı oluyor

2 CEVAP

Anonymus683514

Mama değişti ise suçlanabilir ama sürekli aynı mamayı kullandı iseniz dönemdendir. Başka hastalık belirtisi, mantar gibi var mı?

Nadenge

Tüy dökme dönemindeler. Bu dönemde neredeyse her gün taramaya özen gösterirseniz daha iyi olur. Evdeki kedilerimizde de sokakta ilgilendiğimiz kedilerde de yoğun bir tüy dökümü var şu sıralar fark ediyorum.