Kedimin Dışkısında Tüyler Var

buusracikk

Arkadaşlar herkese iyi geceler. 2 kedim var 10 aylıklar biraz önce tuvaletlerini temizlerken dişi kedimin dışkısında ip gibi bir şey gördüm eldivenle baktım yuttuğu tüyler vardı dışkıyla beraber. Malt veriyorum genellikle kusarak çıkarıyorlar tüyleri ilk defa dışkıda gördüm. Bu durum normal midir?

4 CEVAP

Siyamask

Normal bir durum :)

huqi

Malt verince dışkıdan çıkması gerekiyor zaten. Tüyleri kusmasınlar diye malt veriyoruz.

Mehmetneroo

Malt verilmesinin amacı bu zaten tüy yumagini kusarak değil de kaka ile atması için

buseevecan

Çok normal bir durum , maltlar bu işe yarıyor tüylerin dışkıdan çıkmasını sağlıyor