Çok Çok Acil Bakar Mısınız Lütfen

Dcley

Öncelikle kedim 20 gün önce kısırlaştırma ameliyatı oldu doğal olarak çok streslenmişti korkuyordu bizden sonra kendine gelmeye başladı bandajını açtırmaya gittik açarken dikişlerinden biri koptu mu ne olduysa kanadı tekrar minik bir dikiş için hafif bir uyutucu verdiler sanırım o da geçti şu an hala sargılı iyileşmesini bekliyoruz dikişinin ama sabah tuvaletinde böyle bir şey gördüm ve korktum gerçekten başka bir sıkıntısı mı var ya da stresten midir

3 CEVAP

buseevecan

Sağlıklı bir kedinin dışkı rengi bu kadar açık olmaz , veterinere bi gösterin derim . Stresten olacağını sanmıyorum

Dcley

İshal olmuş olabilir mi

yumak_bey

bu kadar açık renkli bir dışkı görmedim açıkçası bir veterinere götürün en iyisi