Kedim Artık Benimle Yatmıyor

semih85

Merhaba petlebi ailesi. Herkes kedim benimle uyumak istiyor derken ben tam tersinden yakınıyorum. 4 aylık bir kızım var eve geldiğinden beri benimle uyurdu ayak ucumda yatardı ama son bir haftadır yatmıyor nedenini anlamadım. Çok alışmıştım benim le uyumasına şimdi eksikliğini hissediyorum. Bişeyden mi rahatsiz oldu anlamadım.

8 CEVAP

Canandisli

Nerede yatiyor su anda?

semih85

Salonda koltukta

Canandisli

belki gece dönüyorsanız çok rahatsız olup daha rahat bir yer bulmuş olabilir eğer kendi yatağı yoksa bir tane alıp yakınınıza bir yere koyup oraya alışmasını sağlayabilirsiniz ama kedi bu sevmeyip yatmamazlık edebilir

KedimVar

Benimki de bazen lavaboda yatmayı tercih ediyor. Yapabileceğiniz bir şey olduğunu sanmıyorum. Siz ne kadar tutup yatmasını istediğiniz yere koysanız da o yine kendi istediği yere gider yatar.

semih85

Ne yapalım artık alışıcaz ☺️

ayseeny

Belki daha sonra yeniden döner yanınıza, değişiklik istemiş olabilir

rnt

4 aylık dişi bir kedi kızgınlık dönemine yavaş yavaş girdiği için farklı yerler arayışına girmiş olabilir. Bazen de kendilerine özel bi yatak isterler. Tek başına kalmak istedikleri zaman da evin en rahat yerini seçebiliyorlar. Merak etmeyin canı istediği zaman tekrar yanınıza gelecektir..

Zeynooo

Bence ona has yatak ya da imkânmınız neye yetiyorsa uygun birşey alıp yanınızda uyumasını sağlayabilirsiniz . Uyurken dönmüşseniz rahatsız olmuş olabilir . Sıkıntı yapmayın bence benim kedim2 ay koltukta yattı sonra sürekli benim yanıda uyuyor artık . Kendine özel yatak söylememin sebebi onun olduğunu bildiği bir yeri olması .