Kedime Vitamin Vermek İstiyorum. Öneri?

syuhel

Kedime vitamin versem bir sorun olur mu? Vet. falan demedi ama takviye olarak olmaz mı veremez miyim sizce? ve verebilirsem önerebildiniz bir vitamin var mı? (dişi , 1 yaşında , tekir)

3 CEVAP

Kis aylarında genel bağışıklığı artirmak için verebilirsiniz demişti vetimiz, ben vets plus immun sistem kullanıyorum hap şeklinde haftada iki kez yaş mamasina toz haline getirip veriyorum memnunum

Simurg1queen

Aminosol vermenizi tavsiye ederim kolay bulunmuyor ama tüm hayvanlar için çok güzel bir vitamin kullanımı da çok basit suyuna veya yemeğine 3 damla yetiyor

Renklipati

Gimcat yada vets plas olabilir aminosal da kullandım kısırlaştırma döneminde onunda etkisi baya iyiydi ve çok vermeyin bazan gereksiz oluyor vitamin gerekmeyen kedi için veteriner tavsiyesi olmadan