Gece Evde Durur Mu?

Canandisli

Sokaktan bir kediyi beslemeye basladim fakat apartmanda da beni takip ettiginden komsular ya eve almami ya da apartmana girmesine izin vermememi soyledi cunku gece komsularin bebek arabasinda falan yatiyormus ama apartmanin disinda 3 4 tane insaat oldugundan koruma amacli konulan kopekler var ve kedilere rahat vermiyorlar diye kedi evi de koyamiyorum disari siteye ilan vericem tam ev kedisi gibi cok uysal sirin bir kedi zaten ama sahiplenilene kadar geceleri soguk diye eve almayi dusunuyorum daha once eve girdiginde baya bir yemek yiyip cikmisti simdi ben geceleri eve alirim ama durur mu bilmiyorum evde 3 kedi var ayri kum koysam gece oraya yapar mi onu da bilmiyorum asilari da olmadigini dusunuyorum sizce almali miyim? Eziyet yapmak istemiyorum istemedigi halde onu tum gece eve hapsetmek

9 CEVAP

akitalove

Başka çareniz yoksa sahiplendirene kadar lütfen evinde dursun sadece durumunuz varsa ic dis parazitini yaptirin kumunuda ayri tutun diger kedilerinizden bi sorun olcagini sanmiyorum kediler sicagi seven varliklar :)

Canandisli

Denedim tasima kabina koyup veterinere goturmeyi ama korkup agresiflesince sadece ilac verdim disariya alisan bir kediyi eve hapsetmek istemiyorum acikcasi ve alistirmayi da bilmiyorum

zeynepgurgen

Eve alacaksanız mutlaka suyu, maması, ve kumunu evdeki diğer kedilerinizden ayrı tutun

Bencede eve alin sikinti olacagini dusunmuyorum ama o kedini mama kabi ve tuvaleti ayri olsun denildigi gibi hastaligi olabilir.imkaniniz varsa ic-dis parazit ve karma yaptirirsaniz iyi olur

Canandisli

öyle yapacağım

Zeynooo

Duyarliliginiz takdire şayan . Eve alın bence dışarda köpekler rahat vermez . Daha geçenlerde teyzemin kedisini pitbul boğdu . Mamasi ve tuvaleti ayrı olmalı bencede

immortal26

Evinize alin ama kendi kedilerinizle ayri odaya koyun bence hem sizin kafaniz rahat olsun hastalik vs. Gibi hemde kediler rahat etsin.

Canandisli

Evet bizim burada da kedi falan bulunmuyor pek kopekler kedilere alisik degiller sanirim bu kedicik de evden atilmis gibi tasima kabini gorunce kosturmaya basladi hatta

Evde su anda ama dis kapiyi actigimda kendiliginden cikiyor sanirim sevmedi evde durmayi :(

immortal26

E aliskin degil o sokak kedisi :)