Gamavit Kullananlar

sivaslim

merhaba köpeğimin daha iyi gelişimi ve bağışıklığı kuvvetli olması için gamavit kullanıcam nette baya araştırdım ama sizlerede sormak istedim. aranızda köpeğinize kedinize gamavit kullanan var mı? nasıl faydaları oldu

2 CEVAP

isra34

Aslına bakılırsa ilaç tarzı şeyleri hiç mantıklı bulmuyorum şahsen ben oğlum için 3 haftada bir kemik suyu kaynatıp veriyorum arada yoğurt yediriyorum gayet sağlıklı bence doğal yöntemlerle besleyin onu

sivaslim

javascript:void(0); Tşk ederim msjınızdan dolayı. benim kızım doğum yaptı ister istemez halsizlik iştahsızlık felan vardı. Gamaviti kullandık 5 gün ve şuan kızım çok şükür çok iyi neşesi iştahı keyfi hepsi yerine geldi:)