Vitamin Tavsiyesi ?

Anket

Gimcat
(9 oy)
Royalist
(0 oy)
Zoovital
(1 oy)
Toplam (10 oy)

Gimcat in bu konuda iyi bir marka olduğunu biliyorum ama diğer ikisini duymamıştım. Kullanan var mı ya da tavsiye edebileceğiniz ek gıda, vitamin benzeri ?

5 CEVAP

simbakedi

gimcat öneririm bu konuda kesinlikle. kedime maltını da vitaminini de kullanıyordum, vitaminin tadını ayrı bi çok seviyor. sokaktaki kediler de gimcat vitaminin tadına bayılıyorlar. bütçeniz varsa başka markalara bakmayın bile derim

Renklipati

Vitamin gimcat başarılı, zoovital kullandım fakat vitamini değil tüy yumağı önleyici bu konuda başarılı..doğal takviye yumurta ev yoğurdu yada sade kefir,haşlama balık tavuk göğsü de güzel vitamin ve protein takviyesi olur..tabiki abartmadan haftada bir

Palyaco

Vest plus vitaminde en iyisi kedime bu cok iyi geliyor gimcat kullandım pek faydasını görmedim

fdq

Tartışmasız gimcat.

Ebrnk

Spectrum marka vitamin ve malt kullandım, çok severek tüketti. Şimdi vets plus kullanacağız, bekliyoruz gelmesini.